Jaki monitor wybrać? Monitory dla graczy, do biura i użytku domowego.

Wciąż głowisz się jaki monitor nabyć? Na naszym rynku znajduje się bardzo wiele ciekawych modeli – można wybierać pośród wielu znanych i cennych producentów (jak choćby Iiyama), rozmiarów monitorów oraz mocy. Bardzo ważne jednakże okazuje się to, żeby jak najwłaściwiej wypełniał twoje nadzieje.

iiyama prolite e2271HDS

iiyama prolite e2271HDS

To jakiego monitor powinieneś dobrać powinno być uzależnione zwłaszcza od jego użycia. Całkiem inny monitor znajdziemy dla dziecka, innego dla ludzi uczących się, inny typ bez wątpienia dobierze nastolatek, który lubi gry komputerowe oraz człowiek pracujący. W ostatnim przypadku warto także zwrócić na typ wykonywanej pracy – czy jest ona w jednym miejscu, czy raczej cały czas jesteś w ruchu. Najważniejszym więc warunkiem doboru nie może być cena, lecz przede wszystkim zastosowanie. Myśląc nad tym, który z komputerów będzie najlepszy, zwróć uwagę przede wszystkim na jego wydajność, jaką zresztą można podzielić na ogólną, a także graficzną. Jeżeli żyjesz w biegu, a monitor potrzebny Ci jest na przykład na spotkania z klientami aby zaprezentować im oferty, dobrze jest też pomyśleć nad jego wielkością a także ciężarem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>